hosting

Web Hosting

Współdzielony hosting z dedykowanym adresem IP, wsparciem administratora, z popularnym panelem administracyjnym CPanel, kopią zapasową i na szybkich dyskach SSD.

Serwery dedykowane

Niezawodne serwery oparte na platformach serwerowych Supermicro. Przeznaczony tylko dla jednego klienta. Na terenie Polski, w nowoczesnych centrum kolokacji.

p

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego RAMu, przestrzeni dyskowej albo indywidualnej konfiguracji routera, to również to zapewniamy!

Jesteśmy w stanie zapewnić każdą konfigurację serwerową, opisz wymagania, nasi eksperci pomogą dobrać odpowiednią konfigurację do Twoich wymagań. Infrastrukturę sieciową opieramy na cenionym producencie rozwiązań UTM, firmą Fortinet, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać Cisco, Mikrotik, Palo Alto, Sonicwall.

Domeny

Wybieraj spośród ponad 900 rozszerzeń – polskich, funkcjonalnych, globalnych, narodowych i tzw. nowych domen.

Sprawdź dostępne rozszerzenia

Co Ci gwarantujemy?

Niskie SLA na naprawę. Posiadamy własny magazyn części do naszych serwerów, jeżeli nie będziemy w stanie go naprawić, w ciągu 4 godzin podmienimy na nowy.

Wydajny sprzęt, nie oferujemy konfiguracji które nie będą w stanie poradzić sobie w najprostszych czynnościach, konfiguracja dobierana jest aby zachować najlepszy stosunek cena/jakość.

v

Doradzimy dobrać najlepszą konfigurację do Twoich potrzeb, wystarczy 5 minut rozmowy z technikiem, któremu opowiesz o swoich wymaganiach, a on dobierze odpowiednią konfigurację.

Zapytaj Eksperta o naszą usługę

Skorzystaj z bezpłatnego testu przez 14 dni