Kontakt

DANE FIRMY

CLOUD4YOU sp. z o.o.

ul. Poleczki 23
02-822 Warszawa
NIP: 9512471463
REGON: 381421344
KRS: 759199

email techniczny

support@cloud4you.pl

email handlowy

kontakt@cloud4you.pl

telefon

+48  22 335 28 18

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Obrazek do tekstu

  Testuj nasze usługi przez 14 dni.

  Bez zobowiązań, jeżeli nasze usługi nie spełnią Twoich oczekiwań nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat aktywacyjnych.

  kontakt

  FAQ

  Dlaczego powinienem trzymać backup w chmurze?

  Odpowiednie zabezpieczenie systemów IT w firmie to podstawa. Pożar, zalanie, celowy atak, a może nieumyślne klikniecie w link i zaszyfrowanie wszystkich zasobów w firmie? Przyczyn może być wiele ale rezultat ten sam – utrata danych.

  Dlatego tak ważne jest trzymanie kopi backupu po za firmą i po za środowiskiem produkcyjnym, w miejscu całkowicie niezależnym od posiadanej infrastruktury IT.

  Czy kilka oddziałów firmy może backupować i replikować serwery do tego samego repozytorium w Cloud4You?

  Tak. Repozytorium i jego zawartość będzie widoczna w każdej konsoli podpiętej do repozytorium. Dzięki temu można odzyskać maszyny wirtualne z jednego oddziału w drugim.

  Czy backup w chmurze jest bezpieczny?

  Tak. Korzystamy z narzędzi lidera na rynku IT w dziedzinie backupu. Jako Partner posiadamy zawsze najnowsze wersje oprogramowania oraz pełne wsparcie producenta. Odpowiednia konfiguracja sprawia ze sam backup jest zawsze szyfrowany oraz przesyłany jest również zaszyfrowanym połączeniem. Posiadanie kopii w chmurze jest nierzadko wymogiem audytów RODO.

  Pytanie zatem czy nie posiadanie kopii backupu w chmurze jest bezpieczne?

  Co w przypadku utraty danych?

  Do repozytorium z Twoimi danymi możesz się dostać z dowolnego miejsca na świecie wystarczy ze zgłosisz ten zamiar do nas. Dodatkowo w przypadku dużej ilości danych zgramy je na zewnętrzny nośnik i przekażemy Tobie.

  Gdzie są trzymane moje dane?

  Nasze serwery znajdują się w centrum danych znajdującym się na terenie Polski i spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa zgodne ze standardem Tier III oraz ISO/IEC 27001:2013.

  Czy archiwum maili zabezpieczy mnie przed umyślnym skasowaniem maili?

  Tak. To rozwiązanie zostało stworzone po to aby zarchiwizować wszystkie maile. Archiwizacja odbywa się przed jego dostarczeniem do użytkownika.