Kontakt

Obrazek do tekstu

Testuj nasze usługi przez 14 dni.

Bez zobowiązań, jeżeli nasze usługi nie spełnią Twoich oczekiwań nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat aktywacyjnych.

kontakt

DANE FIRMY

CLOUD4YOU sp. z o.o.

ul. Poleczki 23
02-822 Warszawa
NIP: 9512471463
REGON: 381421344
KRS: 759199

email techniczny

support@cloud4you.pl

email handlowy

kontakt@cloud4you.pl

telefon

+48  22 335 28 18

FORMULARZ KONTAKTOWY

FAQ

Dlaczego powinienem trzymać backup w chmurze?

Odpowiednie zabezpieczenie systemów IT w firmie to podstawa. Pożar, zalanie, celowy atak, a może nieumyślne klikniecie w link i zaszyfrowanie wszystkich zasobów w firmie? Przyczyn może być wiele ale rezultat ten sam – utrata danych.

Dlatego tak ważne jest trzymanie kopi backupu po za firmą i po za środowiskiem produkcyjnym, w miejscu całkowicie niezależnym od posiadanej infrastruktury IT.

Czy kilka oddziałów firmy może backupować i replikować serwery do tego samego repozytorium w Cloud4You?

Tak. Repozytorium i jego zawartość będzie widoczna w każdej konsoli podpiętej do repozytorium. Dzięki temu można odzyskać maszyny wirtualne z jednego oddziału w drugim.

Czy backup w chmurze jest bezpieczny?

Tak. Korzystamy z narzędzi lidera na rynku IT w dziedzinie backupu. Jako Partner posiadamy zawsze najnowsze wersje oprogramowania oraz pełne wsparcie producenta. Odpowiednia konfiguracja sprawia ze sam backup jest zawsze szyfrowany oraz przesyłany jest również zaszyfrowanym połączeniem. Posiadanie kopii w chmurze jest nierzadko wymogiem audytów RODO.

Pytanie zatem czy nie posiadanie kopii backupu w chmurze jest bezpieczne?

Co w przypadku utraty danych?

Do repozytorium z Twoimi danymi możesz się dostać z dowolnego miejsca na świecie wystarczy ze zgłosisz ten zamiar do nas. Dodatkowo w przypadku dużej ilości danych zgramy je na zewnętrzny nośnik i przekażemy Tobie.

Gdzie są trzymane moje dane?

Nasze serwery znajdują się w centrum danych znajdującym się na terenie Polski i spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa zgodne ze standardem Tier III oraz ISO/IEC 27001:2013.

Czy archiwum maili zabezpieczy mnie przed umyślnym skasowaniem maili?

Tak. To rozwiązanie zostało stworzone po to aby zarchiwizować wszystkie maile. Archiwizacja odbywa się przed jego dostarczeniem do użytkownika.