Kim jest Cloud4You?

Cloud4You to ceniony dostawca technologii informatycznych i rozwiązań chmurowych

Dostarczamy usługi najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu balansu między ceną a jakością, tak doceniane przez naszych klientów.

Obrazek do tekstu

Na początku naszej działalności skupiliśmy uwagę głównie na archiwizacji danych klientów oraz zabezpieczaniu ich przed utratą i cyberatakami, a następnie rozwinęliśmy infrastrukturę serwerów dedykowanych.

W ciągu 2-3 lat od powstania firmy liczba obsługiwanych serwerów wzrosła do 100 jednostek, a przestrzeń do przechowywania danych to ponad 1 PB (petabajt = 1000 terabajtów)

Wraz z rozwojem infrastruktury do naszego portfolio trafiły takie usługi jak:

 • Archiwum E-mail
 • VPS Hosting
 • Disaster Recovery as a Service
 • Hosting cPanel
 • Serwery dedykowane
 • Serwery wirtualne
 • Veem Cloud Connect
 • Kolokacja
 • Nakivo Backup
 • Microsoft 365 Backup
 • Backup as a Service
 • Chmura prywatna
 • Chmura publiczna
 • Chmura hybrydowa
 • Usługi informatyczne
 • Tape as a Service

Świadczone przez nas usługi opierają się na technologiach naszych Partnerów, którymi są m.in.:

vmware removebg preview 1 Cloud4You
supermicro logo removebg preview 1 Cloud4You
proxmox removebg preview 1 Cloud4You
nVidia Networking logo removebg preview 1 Cloud4You
Mellanox Technologies Logowine1 removebg preview 1 Cloud4You
logo nakivo removebg preview 1 Cloud4You
commvault logo commvault hd png download removebg preview 1 Cloud4You
juniper networks dell nyse jnpr computer network business business D3ZYuk6BfkdyYTbDpMmHBHzDe t removebg preview Cloud4You
microsoft-logo
Obrazek do tekstu

Od początku działalności Cloud4You obsługę techniczną swojej infrastruktury powierzyło firmie Support Online, jednemu z wiodących dostawców outsourcingu IT w Polsce. Cloud4You wraz z Support Online oraz Software Business Group (usługi programistyczne) tworzy grupę kapitałową oferując klientom kompleksowe usługi IT.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Support Online w świadczeniu wsparcia IT, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom w pełni kompleksowe usługi informatyczne na rzadko spotykaną skalę.

Obydwie spółki prowadzą działalność zgodnie z certyfikacją ISO 27001.

Nasze centra kolokacyjne znajdują się w Data Center Netia S.A. i są zlokalizowane w Warszawie (certyfikacja Tier III). Wszystkie centra spełniają wymogi Komisji Nadzoru Finansów. To jedne z najnowocześniejszych obiektów w Polsce.

Profesjonalne rozwiązania chmurowe w Cloud4You 

Cloud4You to firma, zajmująca się dostarczaniem swoim klientom innowacyjnych rozwiązań chmurowych, odpowiadając tym samym na potrzeby współczesnych przedsiębiorstw. Od chwili powstania, naszym priorytetem była ochrona danych – ich bezpieczna archiwizacja i zabezpieczanie przed nieuprawnionym dostępem oraz cyberatakami. Szybko jednak zrozumieliśmy, że rynek oczekuje czegoś więcej, co stało się impulsem do rozbudowy naszych usług.

Rozwój infrastruktury pozwolił na wprowadzenie dedykowanych serwerów, które w rekordowym czasie stały się podstawą dla obsługi rosnącej liczby klientów.

W ciągu zaledwie kilku lat, Cloud4You z dumą zarządza ponad 100 serwerami, oferując niezawodność i wydajność, której wymagają nowoczesne biznesy. Przechowywanie ponad 1 PB danych świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci i o skali działania, do której jesteśmy przygotowani.

Usługi chmurowe dopasowane do Twojej firmy

Chmura to zaawansowana infrastruktura informatyczna, pozwalająca na przechowywanie danych i uruchamianie aplikacji na zdalnych serwerach, dostępnych przez internet. To rozwiązanie, które eliminuje potrzebę inwestowania w własne centra danych, zapewniając elastyczność, skalowalność i dostępność do zasobów IT na żądanie.

Świadczenie usług chmurowych polega na oferowaniu przestrzeni serwerowej oraz szerokiego wachlarza narzędzi i aplikacji, które wspierają działalność biznesową naszych klientów.

Cloud4You rozumiemy to jako zapewnienie bezpiecznego i wydajnego środowiska, gdzie dane naszych klientów są nie tylko przechowywane, ale także chronione przed różnymi zagrożeniami zewnętrznymi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy do współpracy

dołącz do grona naszych klientów!

Kontakt