Opinie klientów o Cloud4You

Co mówią o nas nasi klienci?

asbud-logo

„Dostaliśmy wsparcie jakiego oczekiwaliśmy  specjaliści pomagają nam w utrzymaniu i organizacji ponad 60 domen internetowych”.

Dominika Kipigroch, Kierownik Marketingu w Asbud Group.

ASBUD GROUP to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych.

platan-hotels-resorts-logo

„W naszej branży najważniejsza jest stabilność systemów informatycznych, oczekujemy wysokiej jakości usług związanych z oferowanym serwisem, Cloud4You razem z Support Online zapewniają wysoki poziom usług oraz stabilność rozwiązań informatycznych tym samym przyspieszają rozwój naszych sieci hoteli i pensjonatów.

Maciej Olejnik, Dyrektor Finansowy w Platan Hotels & Resorts

Platan Hotels&Resorts zarządza takimi obiektami jak Aries Hotel & SPA w Zakopanem, Aries Hotel & SPA w Wiśle, Klub Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klub Mila Kamień na Mazurach

mddp-logo

„Od Cloud4You dzierżawimy serwery dedykowane ze wsparciem od Support Online, co pozwoliło zapomnieć nam o infrastrukturze informatycznej. Od 3 lat nie mieliśmy żadnego problemu ze sprzętem, a w przypadku drobnych awarii otrzymujemy natychmiastową pomoc.”

Michał Bartosiński, IT Manager w MDDP Outsourcing

MDDP Outsourcing jest jedną z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kadr i płac.

novago-logo

„Od kilku lat korzystamy z usług Cloud4You, z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z tą firmą. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, bardzo dobra obsługa oferowanych usług”

Grzegorz Kalużny, Purchasing and IT Manager w Novago.

NOVAGO od niemal 30 lat wspiera polskie gminy i przedsiębiorstwa w optymalnym zagospodarowaniu odpadów. Spółka jest największym w Polsce producentem wysokokalorycznego paliwa alternatywnego RDF (z ang. Refused Derived Fuel)

biuro360-logo

„Świadczymy usługi księgowe dla wielu podmiotów, więc potrzebowaliśmy stabilnego serwera do naszego oprogramowania. Współpraca przebiega bez problemów i przestojów w działaniu usług”.

Agata Kalisz, Członek Zarządu w Agona Sp. z o.o.

BIURO360 to nowoczesne biuro rachunkowe łączące w sobie innowacyjność rozwiązań opartych na najnowszych możliwościach, jakie daje dziś Internet, z najwyższą jakością świadczonych usług.

uni-truck-logo

„Cloud4You wsparło nas w optymalizacji naszej strony internetowej przeprowadzając testy z naszymi developerami w różnych konfiguracjach sprzętowych, inżynierowie dobrali optymalny sprzęt do naszych potrzeb i od tego momentu nie miewamy problemów wydajnościowych. Serwerem dedykowanym administruje firma Support Online.”

Mariola Walentynowicz, Marketing Manager w Uni-Truck Sp. z o.o.

Uni-Truck jest w gronie autoryzowanych dealerów samochodów dostawczych, ciężarowych i osobowych. Nasze spółki córki i spółki powiązane kapitałowo również są ściśle związane z motoryzacją. Są to np.: AS Motors Classic (KIA), Moto-Partner (Wypożyczalnia samochodów dostawczych) czy Motor-Pol (Jeep).

stada-poland-logo

„Posiadamy więcej niż 15 stron internetowych z naszymi produktami. Potrzebowaliśmy stabilnego i szybkiego hostingu, a przede wszystkim wsparcia przy migracji oraz obsłudze hostingu – wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami”.

Aneta Dworak, Marketing Department Head w Stada Poland Sp. z o.o.

STADA AG jest niemieckim koncernem, jednym z wiodących na światowych rynkach farmaceutycznych.

alto-logo

„Jako ALTO korzystamy z Archiwum E-mail. Oferowana usługa pozwala nam lepiej zabezpieczać nasze dane przed ich utratą, jak również umożliwia nam lepsze zarządzanie wiadomościami e-mail w całej firmie. Dzięki tym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla naszych klientów na jeszcze wyższym poziomie. Cloud4You zapewnia nam również usługę serwera dedykowanego.”

Katarzyna Purtak, Dyrektor Administracyjny w ALTO Advisory

ALTO jest firmą konsultingową świadczącą kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego, prawnego, outsourcing księgowo-płacowy oraz dostarczanie rozwiązań technologicznych umożliwiających automatyzację procesów podatkowych.

face-groovin-logo

„Do naszej aplikacji potrzebowaliśmy szybkiego i wydajnego serwera w dobrej cenie, dodatkowo potrzebowaliśmy wsparcia administracyjnego w utrzymaniu serwera. Cloud4You wzorowo wywiązuje się z tego zadania, dzięki czemu nasi klienci mogą bez przeszkód korzystać z naszej aplikacji.”
Edyta Maksimowicz, Członek Zarządu w Liftone Sp. z o.o.

To nie są zwykłe, odmładzające ćwiczenia twarzy, face fitness, ani prosty face workout, to połączenie automasażu twarzy z ćwiczeniami. Aplikacja zawiera całościowy program treningowy uwzględniający nie tylko twarz, ale i jej połączenie z resztą ciała, które znacząco na nią wpływa i również zasługuje na naszą troskę.

Zapraszamy do współpracy

dołącz do grona naszych klientów!

Kontakt