Opinie klientów o Cloud4You

Co mówią o nas nasi klienci?

europark-logo

„Nasze usługi muszą działać 24 godziny na dobę. Cloud4You dostarcza nam replikację lokalnej infrastruktury do swojej, dzięki czemu w przypadku awarii naszych systemów, w bardzo krótkim czasie odtworzymy nasze serwisy w Cloud4You. To w pełni profesjonalne podejście do klienta oraz świadczonych usług”.

Sebastian Małecki – Dyrektor Operacyjny w Europark Sp. z o.o.

Działalność firmy opiera się na dostarczaniu usług sprawnego i wygodnego parkowania oferowanych klientom w Skandynawii i krajach nadbałtyckich.

mddp-logo

„Od Cloud4You dzierżawimy serwery dedykowane ze wsparciem od Support Online, co pozwoliło zapomnieć nam o infrastrukturze informatycznej. Od 3 lat nie mieliśmy żadnego problemu ze sprzętem, a w przypadku drobnych awarii otrzymujemy natychmiastową pomoc.”

Michał Bartosiński, IT Manager w MDDP Outsourcing

MDDP Outsourcing jest jedną z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kadr i płac.

stada-poland-logo

„Posiadamy więcej niż 15 stron internetowych z naszymi produktami. Potrzebowaliśmy stabilnego i szybkiego hostingu, a przede wszystkim wsparcia przy migracji oraz obsłudze hostingu – wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami”.

Aneta Dworak, Marketing Department Head w Stada Poland Sp. z o.o.

STADA AG jest niemieckim koncernem, jednym z wiodących na światowych rynkach farmaceutycznych.

uni-truck-logo

„Cloud4You wsparło nas w optymalizacji naszej strony internetowej przeprowadzając testy z naszymi developerami w różnych konfiguracjach sprzętowych, inżynierowie dobrali optymalny sprzęt do naszych potrzeb i od tego momentu nie miewamy problemów wydajnościowych. Serwerem dedykowanym administruje firma Support Online.”

Mariola Walentynowicz, Marketing Manager w Uni-Truck Sp. z o.o.

Uni-Truck jest w gronie autoryzowanych dealerów samochodów dostawczych, ciężarowych i osobowych. Nasze spółki córki i spółki powiązane kapitałowo również są ściśle związane z motoryzacją. Są to np.: AS Motors Classic (KIA), Moto-Partner (Wypożyczalnia samochodów dostawczych) czy Motor-Pol (Jeep).

asbud-logo

„Dostaliśmy wsparcie jakiego oczekiwaliśmy  specjaliści pomagają nam w utrzymaniu i organizacji ponad 60 domen internetowych”.

Dominika Kipigroch, Kierownik Marketingu w Asbud Group.

ASBUD GROUP to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych.

novago-logo

„Od kilku lat korzystamy z usług Cloud4You, z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z tą firmą. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, bardzo dobra obsługa oferowanych usług”

Grzegorz Kalużny, Purchasing and IT Manager w Novago.

NOVAGO od niemal 30 lat wspiera polskie gminy i przedsiębiorstwa w optymalnym zagospodarowaniu odpadów. Spółka jest największym w Polsce producentem wysokokalorycznego paliwa alternatywnego RDF (z ang. Refused Derived Fuel)

biuro360-logo

„Świadczymy usługi księgowe dla wielu podmiotów, więc potrzebowaliśmy stabilnego serwera do naszego oprogramowania. Współpraca przebiega bez problemów i przestojów w działaniu usług”.

Agata Kalisz, Członek Zarządu w Agona Sp. z o.o.

BIURO360 to nowoczesne biuro rachunkowe łączące w sobie innowacyjność rozwiązań opartych na najnowszych możliwościach, jakie daje dziś Internet, z najwyższą jakością świadczonych usług.

platan-group-logo

„W Cloud4You posiadamy serwery dedykowane, kopie zapasowe, administracją zajmuje się Support Online. Wszystko przebiega prawidłowo, szybki czas reakcji na awarie, brak problemów ze sprzętem. Wykorzystanie Outsourcingu pozwoliło nam obniżyć koszty TCO i skupić się na inwestowaniu w dalszy rozwój inwestycji.”

Maciej Olejnik, Dyrektor Finansowy w Platan Group

Platan Group  jest deweloperem, a także firmą świadczącą usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Stanowimy część grupy kapitałowo – inwestycyjnej w 100% z polskim kapitałem, która jest aktywna na rynku od ponad dwudziestu lat.

face-groovin-logo

„Do naszej aplikacji potrzebowaliśmy szybkiego i wydajnego serwera w dobrej cenie, dodatkowo potrzebowaliśmy wsparcia administracyjnego w utrzymaniu serwera. Cloud4You wzorowo wywiązuje się z tego zadania, dzięki czemu nasi klienci mogą bez przeszkód korzystać z naszej aplikacji.”
Edyta Maksimowicz, Członek Zarządu w Liftone Sp. z o.o.

To nie są zwykłe, odmładzające ćwiczenia twarzy, face fitness, ani prosty face workout, to połączenie automasażu twarzy z ćwiczeniami. Aplikacja zawiera całościowy program treningowy uwzględniający nie tylko twarz, ale i jej połączenie z resztą ciała, które znacząco na nią wpływa i również zasługuje na naszą troskę.

Zapraszamy do współpracy

dołącz do grona naszych klientów!

Kontakt