OPINIE KLIENTÓW
O CLOUD4YOU

CO MÓWIĄ O NAS
NASI KLIENCI?

platan-group-logo

„W Cloud4You posiadamy serwery dedykowane, kopie zapasowe, administracją zajmuje się Support Online. Wszystko przebiega prawidłowo, szybki czas reakcji na awarie, brak problemów ze sprzętem. Wykorzystanie Outsourcingu pozwoliło nam obniżyć koszty TCO i skupić się na inwestowaniu w dalszy rozwój inwestycji.”

Maciej Olejnik, Dyrektor Finansowy w Platan Group

Platan Group  jest deweloperem, a także firmą świadczącą usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Stanowimy część grupy kapitałowo – inwestycyjnej w 100% z polskim kapitałem, która jest aktywna na rynku od ponad dwudziestu lat.

asbud-logo

„Dostaliśmy wsparcie jakiego oczekiwaliśmy  specjaliści pomagają nam w utrzymaniu i organizacji ponad 60 domen internetowych”.

Dominika Kipigroch, Kierownik Marketingu w Asbud Group.

ASBUD GROUP to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych.

europark-logo

„Nasze usługi muszą działać 24 godziny na dobę. Cloud4You dostarcza nam replikację lokalnej infrastruktury do swojej, dzięki czemu w przypadku awarii naszych systemów, w bardzo krótkim czasie odtworzymy nasze serwisy w Cloud4You. To w pełni profesjonalne podejście do klienta oraz świadczonych usług”.

Sebastian Małecki – Dyrektor Operacyjny w Europark Sp. z o.o.

Działalność firmy opiera się na dostarczaniu usług sprawnego i wygodnego parkowania oferowanych klientom w Skandynawii i krajach nadbałtyckich.

platan-hotels-resorts-logo

„W naszej branży najważniejsza jest stabilność systemów informatycznych, oczekujemy wysokiej jakości usług związanych z oferowanym serwisem, Cloud4You razem z Support Online zapewniają wysoki poziom usług oraz stabilność rozwiązań informatycznych tym samym przyspieszają rozwój naszych sieci hoteli i pensjonatów.

Maciej Olejnik, Dyrektor Finansowy w Platan Hotels & Resorts

Platan Hotels&Resorts zarządza takimi obiektami jak Aries Hotel & SPA w Zakopanem, Aries Hotel & SPA w Wiśle, Klub Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klub Mila Kamień na Mazurach

alto-logo

„Jako ALTO korzystamy z Archiwum E-mail. Oferowana usługa pozwala nam lepiej zabezpieczać nasze dane przed ich utratą, jak również umożliwia nam lepsze zarządzanie wiadomościami e-mail w całej firmie. Dzięki tym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla naszych klientów na jeszcze wyższym poziomie. Cloud4You zapewnia nam również usługę serwera dedykowanego.”

Katarzyna Purtak, Dyrektor Administracyjny w ALTO Advisory

ALTO jest firmą konsultingową świadczącą kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego, prawnego, outsourcing księgowo-płacowy oraz dostarczanie rozwiązań technologicznych umożliwiających automatyzację procesów podatkowych.

mddp-logo

„Od Cloud4You dzierżawimy serwery dedykowane ze wsparciem od Support Online, co pozwoliło zapomnieć nam o infrastrukturze informatycznej. Od 3 lat nie mieliśmy żadnego problemu ze sprzętem, a w przypadku drobnych awarii otrzymujemy natychmiastową pomoc.”

Michał Bartosiński, IT Manager w MDDP Outsourcing

MDDP Outsourcing jest jedną z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kadr i płac.

stada-poland-logo

„Posiadamy więcej niż 15 stron internetowych z naszymi produktami. Potrzebowaliśmy stabilnego i szybkiego hostingu, a przede wszystkim wsparcia przy migracji oraz obsłudze hostingu – wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami”.

Aneta Dworak, Marketing Department Head w Stada Poland Sp. z o.o.

STADA AG jest niemieckim koncernem, jednym z wiodących na światowych rynkach farmaceutycznych.

biuro360-logo

„Świadczymy usługi księgowe dla wielu podmiotów, więc potrzebowaliśmy stabilnego serwera do naszego oprogramowania. Współpraca przebiega bez problemów i przestojów w działaniu usług”.

Agata Kalisz, Członek Zarządu w Agona Sp. z o.o.

BIURO360 to nowoczesne biuro rachunkowe łączące w sobie innowacyjność rozwiązań opartych na najnowszych możliwościach, jakie daje dziś Internet, z najwyższą jakością świadczonych usług.

face-groovin-logo

„Do naszej aplikacji potrzebowaliśmy szybkiego i wydajnego serwera w dobrej cenie, dodatkowo potrzebowaliśmy wsparcia administracyjnego w utrzymaniu serwera. Cloud4You wzorowo wywiązuje się z tego zadania, dzięki czemu nasi klienci mogą bez przeszkód korzystać z naszej aplikacji.”
Edyta Maksimowicz, Członek Zarządu w Liftone Sp. z o.o.

To nie są zwykłe, odmładzające ćwiczenia twarzy, face fitness, ani prosty face workout, to połączenie automasażu twarzy z ćwiczeniami. Aplikacja zawiera całościowy program treningowy uwzględniający nie tylko twarz, ale i jej połączenie z resztą ciała, które znacząco na nią wpływa i również zasługuje na naszą troskę.

Zapraszamy do współpracy

dołącz do grona naszych klientów!

Kontakt